Offices
-
Founded
-
Latest investment date
-
Latest investment name
-
No. of startups
-
No of rounds
-
No of Co investors
-
Avg No of co-investors per round
-
Offices
Lithuania
HQ address
Kalvarijų g. 300, Vilnius, 08318, LTU
Email
hello@nextury.com
description
Nextury Ventures yra naujas rizikos kapitalo fondas, įkurtas vieno žinomiausių Lietuvoje ir pasaulyje verslininkų Ilja Laurs kartu su Mindaugu Glodu, patyrusiu IKT verslo vadovu. Nextury Ventures investuoja į verslo startuolių komandas bei didelio verslo potencialo turinčias idėjas.

Aktyviai dirbame su startuolių komandomis kurdami verslo strategiją bei spręsdami kylančius veiklos iššūkius. Suteikiame projektams unikalias verslo procesų palaikymo bei strateginio valdymo paslaugas.

Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos verslo bei technologijų krypties aukštosiomis mokyklomis. Investuojame į guvius ir talentingus žmones su inovatyviomis idėjomis, pasiryžusius tas idėjas paversti greitai augančiu ir kuriančiu vertę verslu.

Vadovų patarėjų tinklas bei nuolat augantis mentorių ratas padeda mums ir mūsų portfelio įmonėms pasirinkti geriausią strategiją bei atrasti sprendimus kasdieniams veiklos iššūkiams.

Siekiame sukurti pridėtinę vertę, kuri atneša naudos mūsų investuotojams, mūsų portfelio įmonėms, steigėjams bei darbuotojams, o taip pat ir mūsų aplinkai bei visuomenei.

Nextury Ventures įkurta 2013 gruodį.

There is much more to this profile.
Log in or sign up for free to see the whole thing.

Get free access to these powerful tools:
- Advanced search filters
- Full startup and investor profiles
- Follow startups and investors
- Custom follow-lists
- Startup benchmarking
- Network maps
- Market stats