Headquarters
Iran, Islamic Republic of
team size
-
founded
-
website
http://3gaam.com
funding probability score
total disclosed funding
last round valuation estimate
disclosed funding rounds
latest round
latest funding stage
next round estimate
development stage
number of investors
number of competitors
monthly web visits
twitter followers
Offices
Iran, Islamic Republic of
HQ address
Tehran, 1948653619, IRN
Email
info@3gaam.com
description
تیم 3 گام در نظر دارد با طراحی روش های علمی و به روز و با استفاده از ترکیب تکنولوژی و علم آموزش و روان شناسی، روش هایی را برای ایجاد لذت مطالعه اثر بخش ابداع نماید. در راستای این هدف، آزمون های سراسری محل بسیار مناسبی برای تمرین روش های صحیح مطالعه بوده کما اینکه بسیاری از روش هایی که ما به آن ها پرداخته ایم را در مسیر همین آزمون ها آموخته ایم.

توصیه ای دوستانه

توصیه می کنیم به دوران آمادگی خود برای آزمون فقط به دید یک آزمون نگاه نکنید. تلاش کنید در این مسیر، لذت دانستن و فهم عمیق را کسب نمایید تا با کمک هم بتوانیم با مطالعه متون غیر درسی در زمان پس از پذیرفته شدن در آزمون کارشناسی ارشد، متوسط زمان مطالعه ایران عزیزمان را بالا برده و نهایتاً در ارتقای سطح عمومی دانش، گامی برداشته باشیم.

آنچه در حال حاضر شاهد خواهید بود

فاز اول تیم 3گام دات کام زیر نظر موسسه علمی رتبه سازان 3 گام، طراحی و اجرای روش مطالعه اثر بخش در آزمون کارشناسی ارشد می باشد که براساس 3 اصل زیر صورت گرفته است:

1- منابع خوب مطالعه

2- تلفیق اهداف و بودجه زمانی مطالعه

3- مشاوره هدفمند و هوشمند3گام دات کام در آینده

در فاز های بعدی علاوه بر طراحی روش های ارزیابی بر مبنای ظرفیت درونی هر فرد، روشی را نیز برای موثر ساختن مطالعه عمومی ارائه خواهیم نمود.
تاریخچه 3گام دات کام

ما چگونه ما شدیم!

داستان ما از آنجا شروع شد که تعدادی از فارغ التحصیلان کارشناسی دانشگاه های کشور تصمیم گرفتند در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند و در آن به رتبه هایی عالی برسند. در این مسیر تلاش های زیادی انجام دادند تا این موفقیت را به دست آوردند. در دوران کارشناسی ارشد به دلیل همراهی با دیگر داوطلبان برتر در دانشگاه و نیز همکاری با نفرات برتر دیگر رشته ها در موسسات مختلف آموزش عالی، تیمی تشکیل شد از دانشجویان برتر آزمون های سراسری ...

کمک به دوستان از طریق تجربه دوستان

در طی مسیری که ما طی نمودیم شاهد تجربیات فراوانی از افرادی که در آزمون های سراسری موفق شدند و یا نتیجه مورد نظرشان را به دست نیاوردند بودیم، چه افرادی که توانستند با تلاش خودشان و راهنمایی ما رتبه های برتر آزمون را به دست آورند و چه دوستانی که در این مسیر نتوانستند به نتیجه مطلوب برسند. این تجربیات به ما کمک کرد که داوطلب هایی که به ما مراجعه می کردند را بهتر راهنمایی نماییم تا در آزمون کارشناسی ارشد موفق شوند.

ترکیب تجربیات در تیم 3گام

سپس تیم ما از طریق تلفیق تجربیات موفق و مباحث علم آموزش، روش خود را پایه گذاری نمود که آن را با سه گام می شناسیم. این روش در طی سال گذشته به صورت آف لاین برای تعدادی از داوطلبان امتحان شد و در حال حاضر با گسترش و بهینه سازی آن در اختیار شما قرار دارد.

There is much more to this profile.
Log in or sign up for free to see the whole thing.

Get free access to these powerful tools:
- Advanced search filters
- Full startup and investor profiles
- Follow startups and investors
- Custom follow-lists
- Startup benchmarking
- Network maps
- Market stats