funding probability score
total disclosed funding
last round valuation estimate
disclosed funding rounds
latest round
latest funding stage
next round estimate
development stage
number of investors
number of competitors
monthly web visits
twitter followers
Offices
Poland
HQ address
ul.Kazimierzowska 70, lok.6,, Warsaw, POL
Email
kontakt@absolvent.pl
description
Na Absolvent dasz się znaleźć pracy, którą polubisz. Oferty pracy będą spływać do Ciebie od znajomych (1-ego i 2-go rzędu), a także bezpośrednio od firm, które codziennie szukają na Absolvent nowych talentów.

Badania pokazują, że 60% ofert pracy nie jest dostępnych na portalach z ogłoszeniami. Podobno także, już 75% znajduje nową pracę przez znajomych. Wniosek? Warto skutecznie wykorzystać swoją sieć kontaktów. Na Absolvent skałada się ona z naszych znajomych i ich znajomych, czyli sieć kontaktów, którą każdy już ma, nawet zanim porządnie wkroczy na rynek pracy. Sieć znajomych 1-ego i 2-go rzędu to kilkadziesiąt tysięcy osób!

Na Absolvent oferty pracy spływają do Ciebie bezpośrednio od znajomych (1-ego i 2-go rzędu), a także od firm. Jeżeli algorytm Absolvent wykryje idealną ofertę dla Ciebie, poinformujemy Cię o niej prywatną notyfikacją na Facebooku. Musimy mieć pewność, że nie ominie Cię wymarzona praca!

Na Absolvent można łatwo namierzyć swój kontakt w każdej z firm, dzięki czemu łatwo zdobędziesz informacje o nich z pierwsze ręki (do kogo wysłać CV żeby nie trafiło do kosza? jak przygotować się na rozmowę?).

Absolvent to także narzędzie dla osób i firm (tych mniejszych i większych) do poszukiwania pracowników. Pozwala ono wykorzystać do tego celu swoją sieć znajomych czy współpracowników. Właśnie dlatego na Absolvent oferty spływają do nas zarówno przez znajomych jak i bezpośrednio od firm.

There is much more to this profile.
Log in or sign up for free to see the whole thing.

Get free access to these powerful tools:
- Advanced search filters
- Full startup and investor profiles
- Follow startups and investors
- Custom follow-lists
- Startup benchmarking
- Network maps
- Market stats