funding probability score
total disclosed funding
last round valuation estimate
disclosed funding rounds
latest round
latest funding stage
next round estimate
development stage
number of investors
number of competitors
monthly web visits
twitter followers
Offices
Turkey
HQ address
Güzeloba Mah. Çağlayangil Cad, Antalya, TUR
Email
destek@aerobilet.com
description
Biz Kimiz?

Aerobilet, seyahat sektörüne farklı bir yaklaşım ve vizyon getirmek isteyen yenilikçi bir platformdur. Uçak bileti, konaklama, araç kiralama ve transfer hizmetlerinin hepsinin bir arada bulunduğu sistemimizde seyahat ürünlerini hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz.

Hedefimiz

Aerobilet, seyahat etmek isteyen müşterilerine en fazla seyahat alternatifini en basit ve hızlı bir şekilde bir arada sunarak tercih ve satın alma süreçlerini hızlandırmayı amaçlar. Geniş bir tedarikçi ağından temin edilen uçak bileti, otel, araç kiralama ve transfer hizmetleri sunan Aerobilet, doğru ve hızlı bir seyahat planlaması yapmanızı sağlar.

Tecrübemiz

Turizm ve seyahat sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye sahip grubumuz, çok çeşitli ülkelerde 10 milyondan fazla kişinin seyahat planlamasına yardımcı olmuş, istedikleri ve hayal ettikleri seyahat ve tatil imkânlarını başarıyla sunmuştur. Seyahat ve tatil sektörünün her alanında uzmanlaşmış olan grubumuz, sahip olduğu tüm tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; daha hızlı, kolay ve güvenli seyahat çözümlerini Aerobilet markası adı altında, internet ve mobilde de sizlerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Ekibimiz

Aerobilet ekibi, Türkiye’nin köklü kurumlarında bir çok yeniliğe imza atmış, alanlarında uzman teknik ve yönetici personelden oluşmaktadır. Aerobilet, konusunda uzman 350 personel ile 23 ülkede kullanıcılarına kendi dillerinde hizmet vermektedir.

Sizler için oluşturduğumuz bu yeni seyahat planlama tecrübesinden en iyi şekilde yararlanmanızı dileriz.

Aerobilet: Seyahat etmenin en kolay yolu

NEWS

There is much more to this profile.
Log in or sign up for free to see the whole thing.

Get free access to these powerful tools:
- Advanced search filters
- Full startup and investor profiles
- Follow startups and investors
- Custom follow-lists
- Startup benchmarking
- Network maps
- Market stats