funding probability score
total disclosed funding
last round valuation estimate
disclosed funding rounds
latest round
latest funding stage
next round estimate
development stage
number of investors
number of competitors
monthly web visits
twitter followers
Offices
France
HQ address
92/98 Boulevard Victor Hugo, Clichy, 92115, FRA
description
Aruba Cloud jest marką należącą do Aruba S.p.A. na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia kompleksowych rozwiązań Cloud dla firm niezależnie od planów i projektów. Rozwój wirtualnej infrastruktury, archiwizacja i udostępnianie danych, konfigurowanie planów awaryjnych, zewnętrzne kopie zapasowe a nawet wdrażanie Twojej oferty SaaS z własnym. Aruba opiera się na dwóch czynnikach:
- Infrastruktura i dane są tam gdzie klienci
Grupa posiada europejską sieć trzech datacenter we Włoszech i Czechach, która uzupełniona jest o partnerskie datacentra we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

- Agnostyczne podejście do świata Cloud Computing
Nasze rozwiązania dają klientowi możliwość wyboru technologii wirtualizacyjnej, miejsca instalacji wirtualnych maszyn i tego co będzie na nich zainstalowane.Wszystko to można zrobić z poziomu jednego panelu zarządzania i publicznego API.

Aruba S.p.A., powstała w 1994 w Arezzo, jest liderem na rynku włoskim i wschodnioeuropejskim pod względem ilości hostowanych stron i zarejestrowanych domen, ma ponad 2 miliony klientów i partnerów co stawia ją w grupie pięciu największych firm na świecie. Oprócz webhostingu i poczty e-mail, Aruba oferuje serwery dedykowane, kolokację, usługi managed i ma duże doświadczenie w zarządzaniu datacenter. Od 2011, Aruba oferuje usługi Cloud w oparciu o model IaaS poprzez markę Aruba CLoud. Usługi Cloud Computing i Cloud Object Storage są wspierane przez sieć własnych i partnerskich datacenter, wliczając w to najnowsze datacenter w Arezzo otwarte w 2012 roku, które jest jednym z niewielu datacenter we Włoszech spełniającym wymogi standardu Tier IV.

There is much more to this profile.
Log in or sign up for free to see the whole thing.

Get free access to these powerful tools:
- Advanced search filters
- Full startup and investor profiles
- Follow startups and investors
- Custom follow-lists
- Startup benchmarking
- Network maps
- Market stats